Aranżując w odpowiedni sposób swoją łazienkę, wiele osób decyduje się na zakup wanny. Produkty te zastępują zazwyczaj prysznic, natomiast dysponując przestronną łazienką, można postawić na oba rozwiązania. Naszym klientom proponujemy zakup wanien w różnych kształtach, np. narożnych, owalnych, kwadratowych, jak również wanien do zabudowy czy wolnostojących. Te elementy wyposażenia świetnie wpisują się w nowoczesne oraz tradycyjne aranżacje łazienek.

Oferujemy wanny takich producentów jak między innymi: Roca, Polimat, Riho, Exellent, Cersanit, Koło. Dzięki tak dużej różnorodności każdy może wybrać odpowiedni produkt, który spełni jego oczekiwania.

Montaż wanien w domach i mieszkaniach

Nasza firma zajmuje się nie tylko doradztwem i sprzedażą nowoczesnych wanien przeznaczonych do domu lub mieszkania, ale również ich fachowym montażem. Nasi specjaliści wykonają odpowiednie pomiary w łazience, a następnie przedstawią dostępne produkty, które pasować będą do aranżacji oraz metrażu łazienki. Po wybraniu i zakupie odpowiedniej wanny nasza ekipa fachowców wykona montaż.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.