Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się baterie łazienkowe, które spełnią oczekiwania każdego z klientów. Proponujemy modele, które są odporne na uszkodzenia, bezproblemowe w utrzymaniu w czystości, a co więcej, doskonale się prezentują!

Oferujemy szeroką gamę baterii łazienkowych, obejmującą baterie umywalkowe, baterie do wanny i prysznica, baterie bidetowe oraz wiele innych. Zakupisz u nas baterie termostatyczne, podtynkowe, jedno- i dwuuchwytowe lub z klasycznymi kurkami, z różną długością wylewki. Dodatkowo proponujemy deszczownice, zestawy natryskowe, słuchawki prysznicowe okrągłe i podłużne.

Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość oraz niezawodność w codziennym użytkowaniu.

Baterie dostępne są w różnych stylach i wzorach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz model idealnie pasujący do Twojej łazienki. Oferujemy klasyczne baterie srebrne, jak i czarne, złote czy miedziane. Proponujemy armaturę takich producentów, jak Vedo, Tres, Paffoni, Excellent, Omnires, Bugnatese, Sapho, Roca, Oltens, Deante, Axor, Damixa, Hansgrohe, Hotbath.