Lustra odgrywają kluczową rolę w wyposażeniu łazienki, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Wybór odpowiedniego modelu poprawia komfort korzystania z łazienki. Dzięki niemu panie mogą wykonać makijaż w łazience, a panowie z łatwością ogolić się. Ponadto, zawieszenie lub postawienie odpowiednio dużego lustra optycznie powiększa przestrzeń. Łazienka staje się pomieszczeniem bardziej eleganckim. Oferujemy wysokiej jakości, solidne lustra do łazienki, takich producentów jak między innymi: Hozze, Sapho, Ruke.

Lustra ścienne i z wbudowanym oświetleniem

Najpopularniejszym rodzajem luster do łazienki są lustra ścienne. Montuje się je na ścianie, często nad umywalką, służą do wykonywania codziennych czynności higienicznych i kosmetycznych. Dostępne są w różnych kształtach (prostokątne, kwadratowe, okrągłe) i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie produktu do potrzeb i stylu łazienki.

Kolejnym, często wybieranym rodzajem są lustra z oświetleniem LED lub halogenowym. Zapewniają odpowiednią ilość światła podczas wykonywania czynności przy lustrze. Oświetlenie może być montowane na górze, po bokach lustra lub na jego tylnej stronie, tworząc efekt świetlny na ścianie. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza w mniejszych łazienkach.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.