Płytki łazienkowe pełnią nie tylko ważną funkcję praktyczną, chroniąc ściany i podłogę przed wilgocią, ale także estetyczną, pozwalając na stworzenie wnętrza o unikalnym charakterze. Są one kluczowym elementem każdej łazienki, decydując o jej ostatecznym wyglądzie. Dostępne w szerokiej gamie wzorów, kolorów i tekstur, umożliwiają realizację najbardziej śmiałych wizji aranżacyjnych.

Firma Tubądzin jest jednym z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, od dziesięcioleci uznawanym na rynku zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Tubądzin oferuje szeroką gamę płytek łazienkowych, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz odpornością na działanie wody i środków chemicznych. Produkty marki odznaczają się nowoczesnym designem, będącym rezultatem współpracy z renomowanymi projektantami. Kolekcje płytek Tubądzin są nie tylko odzwierciedleniem aktualnych trendów w aranżacji wnętrz, ale także oferują rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, pozwalając na stworzenie unikatowej i funkcjonalnej przestrzeni łazienkowej.

W salonie Na Novo stawiamy na produkty, które łączą w sobie niezawodność, funkcjonalność i estetykę. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć płytek łazienkowych Tubądzin, które spełniają te wszystkie kryteria. 

Zapraszamy do składania zamówień.