Popularne płytki są jednymi z najczęściej wybieranych wykończeń łazienki. Bardzo łatwo utrzymuje się je w czystości, ponieważ wystarczy je regularnie przecierać ciepłą wodą z delikatnym detergentem. Płytki są odporne na działanie wody i środków czyszczących, zapewniają łazience niezwykle elegancki, a także ponadczasowy wygląd. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyżej jakości płytki łazienkowe polskich oraz zagranicznych projektantów i producentów. Sprzedajemy wyroby firm Peronda, Arcana Ceramica, Equipe, Salonu, Baldocer, Realonda Ceramica, Colorker, oraz wielu innych.
Designerskie płytki

Dysponujemy płytkami w najmodniejszym i nowoczesnym wzornictwie, które pasują designem do łazienek urządzonych zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym – również glamour lub boho. Coś dla siebie znajdą z pewnością również miłośnicy stylu loftowego oraz klasyki. Niepowtarzalne i niebanalne połączenie kolorów oraz tekstury sprawia, że będą one świetnie wyglądać w każdej łazience.

Jakie płytki wybrać do łazienki?

Zdecydowanie się na odpowiednie płytki do łazienki jest dla wielu osób trudnym wyborem, głównie z tego względu, że muszą one świetnie komponować się z armaturą sanitarną, ale także pozostałymi dodatkami, znajdującymi się w tym pomieszczeniu. Warto podkreślić, że łazienka jest z jednej strony miejscem intymnym, a z drugiej odwiedzanym nie tylko przez domowników, ale również zaproszonych gości. Musi zatem prezentować się niezwykle elegancko.

Aby wybrać odpowiednie płytki, należy przede wszystkim dopasować je do wielkości pomieszczenia. W małych łazienkach sprawdzą się z pewnością jasne odcienie, które będą nieco optycznie powiększać przestrzeń. Natomiast w dużych łazienkach oraz tych zlokalizowanych w biurach lub też w budynkach użyteczności publicznej warto postawić na ciekawe i designerskie płytki, zwracające uwagę.

Pomoc specjalistów – projektowanie łazienki

Osoby, które nie tylko szukają odpowiedniego do ich przestrzeni produktu, ale także chciałyby otrzymać pomoc związaną z projektowaniem łazienki, mogą skontaktować się z naszą firmą. Zajmujemy się kompleksowym urządzaniem tych pomieszczeń. Wykonujemy zarówno pomiary metrażu, jak i profesjonalne wizualizacje. Następnie konsultujemy przygotowany projekt z klientami. Gdy wstępne prace zostaną zatwierdzone, zapewniamy również fachowe wykończenie łazienki.

Dlaczego warto zlecić kompleksowy projekt łazienki specjalistom?

Zaprojektowanie łazienki w sposób funkcjonalny nie jest łatwym zadaniem, warto powierzyć go zatem profesjonalistom. Dzięki temu nie będziecie Państwo musieli tracić czasu na poszukiwanie i dobieranie odpowiednich płytek łazienkowych do stylu wnętrz i dekoracji. Co więcej, profesjonaliści podpowiedzą również, w jaki sposób wykorzystać problematyczne wnęki lub jak zaaranżować bardzo małe przestrzenie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i do wyboru odpowiednich płytek łazienkowych. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i firmami. Zawsze służymy radą i pomocą.